Popularne posty

poniedziałek, 3 września 2012

SMUTEK

Ci z Was którzy znają Mnie jakiś czas, wiedzą że mam wielką słabość do świnek morskich.W tym roku w styczniu ,odeszła Moja świnka Łatka. Bardzo przeżyłam jej stratę. Tydzień temu 27 sierpnia, opuściła Nas jej siostra Guśia . Kuleczka Moja kochana.Smutek w Mym sercu uczyniła wielki. Kochany był z niej prosiaczek , taki słodki pieszczoch.Była z Nami pięć lat i jeden miesiąc . Jakoś na razie nie mam ochoty na pisanie bloga. Dwa prosiaczki w jednym roku, to zbyt wiele jak na Moją psychikę.Wczoraj odwiozłam syna do internatu do Wałcza na cały rok szkolny , więc depresja jeszcze większa ...Jak wrócę to będę .....Pozdrawiam serdecznie Dorcia.

9 komentarzy:

 1. odeszła do siostrzyczki ... żal Dorcia, wielki żal...
  trzymaj się dzielnie
  a chyba jeszcze jeden prosiaczek Ci został ?

  OdpowiedzUsuń
 2. wracaj.....
  wiem jak to smutno gdy zwierzak odchodzi....
  trymaj sie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorciu...czas goi rany..poplakusiaj sobie i wracaj do nas.)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dorciu strasznie mi przykro!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wracaj do nas.. rozumiem Cię doskonale , też straciłam dwa zwierzątka w ciągu roku:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawno do Ciebie nie zaglądałam więc przeoczyłam Twoją stratę i szczerze współczuje ja w czwartek straciłam po czterech latach moją najsłodszą przytulanke kocurka ,musiałam nawet sprzątnąć zdjęcia w domu bo nie mogę na razie na nie patrzeć bo mnie coś w środku rozrywa-jeszcze raz _SZCZERZE WSPÓŁCZUJE

  OdpowiedzUsuń
 7. Pomyśl jakie miał szczęśliwe życie u ciebie..szkoda tylko że tak krótkie.I choć ktoś powie że to tylko kot czy jak u Mnie świneczki, ale to członek rodziny .I bardzo się przeżywa ich odejście. Przytulam Cię mocno ...trzymaj się Gosiu.

  OdpowiedzUsuń