Popularne posty

piątek, 28 września 2012

Chciałam się przywitać

Dzień dobry , chciałam się przedstawić ...Nazywam się Lili i jestem czterotygodniową prośką. Mieszkałam sobie w takim duuużym domu z innymi świnkami. Aż tu parę dni temu przyszedł taki duży pan i powiedział że zabiera mnie ze sobą do domu . Będę miała starszą koleżankę i duuuużą,, mamusie,,. Która będzie mnie kochać i troszczyć się o mnie ,bo tu to nie bardzo się o mnie troszczono. Moja nowa koleżanka jest piękna i bardzo wyniosła. Na razie mnie nie lubi i trochę gryzie. Więc mama uszyła mi legowisko i mieszkam osobno w swoim pokoiku. Co nie podoba się Tusi i gryzie szczebelki , przez to nie daje mi spać ....taka z niej jędza. Bardzo jest o mnie zazdrosna. Ja na razie jestem malutka , ale mama powiedziała mi że też urosnę i będę taka piękna jak Tuska...pozdrawiam serdecznie Lili..

7 komentarzy:

 1. Też mamy dwie świnki. I też "gryzą szczebelki". Nie polubiły się nigdy i juz przestaliśmy liczyć na to, że to się zmieni.... Gdy są osobno kwiczą i piszczą do siebie, a gdy je wypuścimy- gryzą się tak, że aż futro fruwa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Lili , piękna z Ciebie dziewczynka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świneczka jest przesłodka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe komentarze w imieniu Lili ...jest taka malutka i przestraszona trochę jeszcze ...Ale pomału zaczyna fikać;Pozdrawiam serdecznie Dorcia..

  OdpowiedzUsuń
 5. Bylam najzwyczajniej pewna ze kupisz nastepna swinke

  OdpowiedzUsuń
 6. Dota u Fredzi jest coś o Tobie!
  Buziaczki

  OdpowiedzUsuń