Popularne posty

wtorek, 28 lipca 2015

Koniec lipca

Witam serdecznie !! I mamy już prawie koniec lipca, u Mnie pogoda nie rozpieszcza w tym roku . Pogoda typowo barowa i aż żal że lato prawie się kończy.Właśnie wróciliśmy z urlopu ...w tym roku Dortmund wizyta u siostry i Holandia....Pogoda troszeczkę lepsza niż u nas.
Wybraliśmy się też do Koln-Cologne....Dorotko rozglądałam się za Tobą hi hi ....Piękne miasto , masa turystów ,cudne małe uliczki
Most i katedra w Kolonii warto zobaczyć to miasto. Nie obyło się też bez buszowania po sklepach ...potem był problem z zapakowaniem tego do auta...oto mała foto relacje.
..
Kawiarenka z pysznymi wyrobami cukierniczymi ...I migawki z Holandii z rowerowym szaleństwem ...
Tam chyba już niemowlęta mają rowery .
I powrót do domku , upychanie bagaży w naszym ,,pasku,,. W Gdańsku wita nas deszcz i zimno ...Nic tylko siedzieć pod kocykiem przy kominku i wspominać wakacyjne wojaże.A swoją drogą to w lipcu jeszcze w kominku nie paliłam, ale dzisiaj tak zimno było że napaliliśmy na działce . Pozdrawiam deszczowo już prawie czuję jak macki z wilgoci mi wyrastają .Buziaczki Dorcia.

4 komentarze:

 1. Fakt Holandia słynie z rowerów , mnie tez ten widok zdumiał przy pierwszej wizycie ,mnie zachwyciły kanały , ale zapach wilgoci już mniej, zakupy to jeden z ważniejszych punktów , pozdrawiam ciepło Dusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Dusiu ..
  Było zwiedzanie , ale zakupy to fakt!! muszą być ...bo zawsze się znajdzie coś ,czego u Nas nie ma :) Pozdrawiam serdecznie. Dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorciu, przy optymiźmie jaki od Ciebie bije ta pogoda nie jest straszna. A Kolonia jest rzeczywiście piękna. Ściskam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. what a beautiful view !Please trsut on us that Those luxury jewelry will make the view more beautiful :haircuts

  hairstyles

  Luxury Jewerly

  Personality design

  OdpowiedzUsuń