Popularne posty

niedziela, 17 czerwca 2012

A miało być tak pięknie....

Wczoraj wracając do domu z wizyty od Mojej mamy , mijaliśmy grupki wymalowanych i rozentuzjazmowanych kibiców ...Jakaż to była radość i euforia.Potem był mecz ...duża dawka adrenalinki ...no i przegrana.buuuuuuuuuuuuu. Dzisiaj od rana czytam w internecie i słucham w telewizji jacy to Nasi zawodnicy są do bani , trener do zwolnienia.A czarę goryczy dolał dzisiaj pan z brzuchem ''piwnym'' w sklepie spożywczym ,że nasi piłkarze ruszali się jak muchy w smole itp szkoda w ogóle pisać to co powiedział ...Jako żona i matka sportowca wiem, ile czasu trzeba poświęcić ...żeby potem spijać śmietankę.Kadry , czy dobrej kondycji nie nabywa się w kilka miesięcy . Trzeba wiele zdrowia , czasu i poświęcenia żeby potem były puchary i medale.Moje chłopaki trenują codziennie po trzy treningi. Syn w szkole Mistrzostwa sportowego.. ...czasami mnie to wkurza bo ciągle siedzę sama w domu ...ale cieszę się że mają swoją pasję.Wczorajszy mecz okupiony był wielkim wysiłkiem , poświęconym na treningach.Żal mi bardzo naszych chłopaków...Ja uważam że dobrze grali ...niestety coś poszło nie tak i cały ich wysiłek poszedł na marne.Ale mimo wszystko jestem z Nich dumna.To medaliki Moich chłopaków . Nie długo miejsca zabraknie na ścianie. A to nasz wierny kibić musi siedzieć przez mecz na poduszce przy panci , bo jak na meczach w telewizji gwizdają to strasznie piszczy w klatce hi hi. B o musi wiedzieć co się dzieje hi hi hi.Moja kochana KIBICKA.Pozdrawiam serdecznie Dorcia.

9 komentarzy:

 1. tylko zazdrościć tylu medali Dorcia ... zuch chłopaki ... musisz z nich być bardzo dumna

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Asiu bardzo jestem z Nich dumna ...dlatego wkurzają Mnie komentarze o Naszej kadrze w mediach i w śród ludzi. Moje dziecko od trzech dni na zawodach w Augustowie. Jechał po złoto a ma brąz . On nieszczęśliwy ...A Ja i tak dumna jestem bo wiem jak ciężko na to pracuje.Pozdrowionka niedzielne.Dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorcia, piękne słowa!
  I fantastyczna kolekcja medali Twoich chłopaków!
  Buziaki
  M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Medale już widziałam i dalej podziwiam....ale takiego kibica jak Gusia to jeszcze nie:)))
  Ślicznie kibicuje w tej biało-czerwonej opasce:)))
  Buziaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Gusia to świnka poduszkowa ...Tusia to jeszcze lejek kanapowy.Może z czasem się nauczy nie sikać , jak jest u Mnie na kolanach. Piszczy w klatce jak Gusia wyleguje się z pancią . Dzięki że chociaż Ty pochwaliłaś Mojego kibica. Buziaczki sis.

  OdpowiedzUsuń
 6. Możesz być dumna ze swoich sportowców- imponująca kolekcja medali!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Ci Dusiu za miły komentarz.Medali przybywa bo teraz sezon się rozpoczął na zawody.Pozdrawiam serdecznie Dorcia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dumna mamo , na pewno znajdziesz następną ścianę na medale swoich wspaniałych Synów:)
  A maleńki kibic , bardzo mi się podoba:)
  Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla sportowców, kibicka prześliczna:)

  OdpowiedzUsuń